08.02.2018р.

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників отримав нову інформаційну платформу

На офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відкрито розділ «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників», де опубліковано історії сімей залізничників, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Даний розділ створено для зручності залізничників, які не цікавляться соціальною мережею Facebook і не можуть переглянути відповідний альбом на сторінці «Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

У новому розділі розміщена пам’ятка для тих, хто потребує допомоги і бажає взяти участь у проекті, і тих небайдужих, хто готовий допомагати колегам-залізничникам.

Зазначимо, що інформація про дітей регулярно оновлюється та перевіряється, а історії доповнюються, що надає можливість слідкувати за ходом їх лікування та реабілітації.

Нагадаємо, Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників, започаткований за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна, стартував 1 червня 2017 року. За цей час учасниками благодійного проекту стали сім сімей працівників філії, які звернулися до колег-залізничників з проханням про матеріальну підтримку, аби вилікувати від важких хвороб своїх дітей.

Наразі участь у проекті беруть 5 сімей, історії яких були опубліковані у фотоальбомі проекту у Facebook та на сторінках галузевої газети «Магістраль-регіональна. Чорноморський гудок», а відтепер їх можна знайти і на офіційному сайті регіональної філії.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників отримав нову інформаційну платформу - 0