31.01.2018р.

Старшого оглядача-ремонтника вагонів Олега Коломійченка відзначено державною нагородою

Старшого оглядача-ремонтника вагонів Олега Коломійченка відзначено державною нагородою

З нагоди Дня Соборності України відзнакою Президента України – медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Олега Коломійченка – старшого оглядача-ремонтника вагонів виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Понад 26 років Олег Коломійченко працює на залізничному транспорті.  Свою трудову діяльність розпочав у 1992 році з посади слюсаря з ремонту рухомого складу вагонного депо Знам’янка Одеської залізниці. З липня 2014 року до цього часу – старший оглядач-ремонтник вагонів виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

За роки роботи в депо Олег Коломійченко зарекомендував себе грамотним,  ініціативним працівником, який успішно забезпечує якісне та вчасне технічне обслуговування вагонів, безумовну безпеку руху поїздів.

Велике значення він надає вивченню та застосуванню досвіду, поєднуючи його з сучасними технологіями у сфері залізничного транспорту. Він уміло здійснює керівництво бригадою, раціонально організовує виконання виробничих завдань, турбується про безпеку та здоров'я людей у процесі проведення будь-яких робіт, працює над зміцненням трудової та технологічної дисципліни. Його спроможність згуртувати колектив і зосередити на виконанні особливо важливих завдань дозволяє налагодити взаємодію та співпрацю з дільницями депо. На дільниці, де працює Олег Коломійченко, вчасно виконуються плани робіт, немає браку та відчіплень, що надзвичайно важливо для злагодженої роботи депо.

Колеги поважають Олега Коломійченка за принциповість, вимогливість до себе, справедливість, бажання навчатися. Багато уваги він приділяє молоді, яка прийшла працювати на залізницю після закінчення навчальних закладів, щиро передає їй свій досвід. 

Прес-центр ПАТ «Укрзалізниця»