22.01.2018р.

Через зимову негоду до снігоборотьби щоденно залучається понад 1,5 тис. одеських залізничників

Через зимову негоду до снігоборотьби щоденно залучається понад 1,5 тис. одеських залізничників

В межах регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» тривають заходи з ліквідації наслідків зимової негоди. Щонайменш 1,5 тис. працівників Одеської магістралі щоденно, починаючи з 18 січня, залучаються до снігоборотьби на об’єктах транспортної інфраструктури.

Найбільш піковими днями стали 18 та 19 січня, коли близько 2,2 тис. працівників філії проводили очищення залізничних переїздів, пасажирських платформ, колії та стрілочних переводів від льоду та снігу, а на коліях працювало 10 одиниць снігоочисної та снігоприбиральної техніки. У вихідні дні, 20-21 січня, із зимовою стихією кожного дня боролися близько 1,6 тис. одеських залізничників та 6 одиниць спеціалізованої залізничної техніки. Крім того, до ліквідації наслідків снігопадів та ожеледі долучили й грейдери, бульдозери на гусеничному ходу, фронтальні навантажувачі структурних підрозділів. В середньому з залізничних об’єктів вивозили по 5 тис. м куб. снігу на добу.

Найбільш інтенсивні роботи по снігоборотьбі проводилися по Знам’янській, Шевченківській, Помічнянській, Гайворонській, Вапнярській, Корсунській дистанціях колії, де спостерігалося суттєве погіршення погодних умов протягом останніх днів.

Тим часом, тривають роботи з усунення пошкоджень об’єктів господарства електропостачання. Працівники Одеської та Шевченківської дистанції електропостачання ліквідують обриви ліній електропередач, падіння опор освітлення, пошкодження електромереж та пристроїв електропостачання тощо. Найбільш складні роботи на Черкащині, зокрема на дільниці Сердюківка – Капітанівка, де падіння понад двох десятків дерев спричинило обрив електромереж.

Додамо, на даний час регіональна філія повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів.

 

ПАТ «Укрзалізниця» закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»