18.01.2018р.

Одеські залізничники готові до ускладнення погодних умов

Одеські залізничники готові до ускладнення погодних умов

Станом на 11:00 18 січня, до ліквідації наслідків зимової негоди, що спостерігається в регіоні останні дві доби, загалом було залучено майже 2,5 тис. працівників регіональної філії «Одеська залізниця». Зокрема, в ніч з 17 на 18 січня у заходах зі снігоборотьби в межах Одеської магістралі брали участь майже 700 залізничників.

Переважна більшість була залучена по Одеській та Знам’янській дирекції залізничних перевезень. Працівники залізниці очистили від льоду та снігу залізничні переїзди, пасажирські платформи, залізничні колії та стрілочні переводи по станціям в Подільську, Помічній, Знам’янці, Роздільній, Колосовці, Миколаєві, Херсоні та Одесі.

Наразі регіональна філія «Одеська залізниця» готова до суттєвого ускладнення погодних умов, сильних снігопадів та хуртовин, що прогнозують синоптики на найближчу добу.

 При необхідності на лінії вийдуть 19 одиниць снігоочисної та 6 снігоприбиральної техніки. Крім того, до ліквідації наслідків снігопадів та ожеледі напоготові й спеціалізована техніка структурних підрозділів: грейдери, бульдозери на гусеничному ходу, фронтальні навантажувачі.

Зазначимо, регіональна філія повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів. Проте на поточний час через негоду пасажирський поїзд №145 Київ – Ізмаїл прибув до пункту призначання  із затримкою 47 хв.

Тим часом, ПАТ «Укрзалізниця» закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»