15.01.2018р.

Одеська залізниця заощадила у 2017 році понад 850 тис. грн. завдяки сучасному освітлювальному обладнанню та електричним конвекторам

Протягом 2017 року регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» заощадила 200 тис. кВт*год на суму 404,7 тис. грн. завдяки технічному переоснащенню існуючого освітлювального обладнання на сучасне світлодіодне освітлення.

На філії світлодіодними світильниками та прожекторами повністю обладнані станції Одеса-Сортувальна, Іллічівськ-Паромна, Користівка, гірка станції Знам’янка–Сортувальна. Також минулого року завершено встановлення світлодіодного освітлення на станціях Херсон, Миколаїв та Одеса-Головна.

 Повністю впровадити освітлювальну продукцію нового покоління (за умови стабільного фінансування) залізниця планує до 2021 р. Пріоритет у застосуванні світлодіодних ламп надається виробничим підрозділам із високим споживанням електроенергії, з цілодобовим технологічним процесом тощо. Активно впроваджують нові зразки освітлення в господарствах електропостачання, вагонному та локомотивному.

Також на філії активно проводиться робота по заміні застарілих опалювальних приладів на сучасні електричні конвектори на тягових підстанціях. Наразі встановлено 296 конвекторів, завдяки чому філія у 2017 році заощадила майже 447 тис. грн.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»