16.01.2012р.

Одеські залізничники максимально забезпечили безпеку руху на залізничних переїздах

Одеські залізничники максимально забезпечили безпеку руху на залізничних переїздах
Згідно з «Галузевою програмою по забезпеченню безпеки руху на залізничних переїздах у 2011 році» одеські залізничники повністю виконали необхідний обсяг робіт.
Зокрема, капітально було відремонтовано 18 переїздів. Капітальний ремонт переїздів включає в себе заміну або укладання залізобетонного настилу, ремонт підходів, шлагбаумів, переїзних постів, модернізацію світлової та звукової сигналізації, обладнання шлагбаумами тощо.
Також на 21 переїзді уклали настили зі збірного залізобетону, що втричі більше від запланованого. Використання залізобетонних настилів дозволяє протягом тривалого періоду забезпечувати комфортабельність перетину колії автотранспортом.
На трьох переїздах було проведено роботи з покращення видимості поїзда з транспортних засобів.
Світлодіодні головки, які сигналізують водіям та пішоходам про наближення до переїзду поїзда, встановили у світлофорах на 20 переїздах. Впровадження світлодіодних головок дозволяє водіям побачити сигнал світлофора раніше, ніж при використовуванні звичайної світлової сигналізації.
Попереднє вмикання загороджувальної сигналізації для поїздів та локомотивів, у разі аварійного відкриття шлагбаумів, впровадили на 24 переїздах, що вдвічі перевищує заплановане.
На трьох переїздах задіяні схеми виключення кодування та перекриття найближчого поїзного світлофора у разі знеструмлення переїзних світлофорів. Майже втричі перевищено план з модернізації пристроїв переїзної автоматики - було модернізовано 29 переїздів.
* Довідка
Сьогодні в межах Одеської залізниці експлуатується 742 переїзди, з яких 195 переїздів обслуговуються черговим працівником. 56 переїздів обладнано чотирма шлагбаумами для перекриття автодоріг на всю ширину проїжджої частини в обох напрямах. Усі переїзди регулярно, двічі на рік підлягають комісійному огляду, за результатами якого вживаються необхідні заходи.