Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

16.03.2020р.

5-річний Андрій Гаврилів потребує допомоги

Син Юрія ГАВРИЛІВА, працює майстром з поточного утримання й ремонту колії та штучних споруд Помічнянської дистанції колії, має вроджене генетичне захворювання – хромосомну патологію, а також мікроцефалію і тетрапарез. Зараз 5-річний Андрійко перебуває на інвалідності, у нього виражені рухові порушення і затримка психомовного розвитку. Наразі він приймає вітамінні препарати і щоквартально проходить індивідуальні курси реабілітації, почав пізнавати рідних, впевненіше тримається на ніжках, але самостійно ні стояти, ні ходити ще не може. Генетики не в змозі спрогнозувати майбутній стан дитини – усе суб’єктивно і значно залежить від інтенсивності реабілітаційних занять. Також радять курортне лікування, та путівка коштує дорого – 40 тис. грн, а пролікуватись потрібно хоч декілька разів.

Через хворобу дитина перебуває на інвалідності з віку 1 рік 9 місяців й наразі проходить індивідуальну програму реабілітації інваліда, яка потребує значних коштів, яких родина хлопчика не має.

 

Кожен бажаючий може перевести гроші на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Реквізити для переведення коштів

номер рахунку для поповнення:

5168 7554 2932 8475 в ПАТ «ПриватБанк» (Гаврилів Юрій Михайлович)

 

Банківські реквізити для надання допомоги:

Банк одержувача: АТ КБ «ПриватБанк»

№ рахунок: 29244825509100

ЄДРПОУ: 14360570

МФО: 305299

ІНН: 3365817354

Одержувач: Гаврилів Юрій Михайлович

 

Сподіваємось на розуміння та підтримку.