Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

21.06.2018р.

Історія колишньої учасниці сопроекту - Ольги Гонзи

UPD: Минулого року Олі зробили операцію, а у січні 2019р. лікарі підтвердили одужання дівчинки. Дякуємо всім за підтримку та допомогу!

 

Нагадаємо, у травні цього року лікарі діагностували у Ольги Гонзи вроджений порок серця, відкриту артеріальну протоку. Незважаючи на те, що до цього неодноразово проводилось УЗО, лише з віком проявилася страшна правда. 11-річна дівчинка потребувала вартісного лікування – на неї очікувало ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. Родині потрібно було зібрати щонайменш 60 тис. гривень на лікування, ліки, які необхідні для проведення операції доньки, та подальшу реабілітацію.

Мати Ольги – Світлана Миколаївна Гонза понад 2 роки працює старшим черговим стрілком поста станції Одеса-Головна, а до цього 12 років працювала у дитячій залізничній лікарні. Батько Ольги – Олександр Григорович Гонза – працівник АТ «Одесаобленерго». Сім’я не мала змоги самостійно сплатити лікування і подальшу реабілітацію дитини, тому через скрутне становище звернулась до залізничників з проханням допомогти і підтримати.

 

Завдяки кожному, хто долучився допомогти родині у боротьбі з хворобою донечки, життя Олі наповнилось довгоочікуваним здоров'ям та безтурботним дитинством.