Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

20.06.2018р.

Олександр Коломійчук потребує допомоги

Сашку Коломійчуку змалку лікарі діагностували еозинофільну гранулему (лангергансоклітинний гістіоцитоз).

Все почалося у 2014 році, коли батьки помітили у малюка, якому було тоді 1 рік 2 місяці, випинання і обмежений рух правого ока. Після обстежень у декількох лікарнях, родина потрапила до Київської клініки нейрохірургії дитячого віку Інституту нейрохірургії НАМН України, де в малюка виявили ретробульбарну пухлину правої орбіти, після чого у червні того ж року хлопчика прооперували й видалили пухлину.

Проте наступні роки хлопчик дуже хворіє й постійно потребує нагляду лікарів. Через хворобу у хлопця розвивається далекозорість обох очей, а з минулого року почалися проблеми з носоглоткою і м’якими тканинами обличчя з підозрою на більш страшні наслідки. Однак для того, щоб встановити, що саме зараз відбувається в організмі хлопчика, необхідно чергове дороге обстеження у Києві вартістю 6,5 тис. гривень, а далі – лікування, вартість якого стане відомо лише після вкрай важливого обстеження.

Сьогодні Сашку 5,5 років, й він знаходиться на «Д» обліку у гематолога, постійно під наглядом онколога та окуліста. Його стан лікарі описують як «середньої тяжкості».

 

Батько Сашка – слюсар локомотивного депо Подільськ Руслан Коломійчук, який разом з дружиною Іриною борються за здоров’я хлопчика. Сім’я потребує допомоги й підтримки, адже коштів на лікування сина вкрай недостатньо.

 

Кожен працівник залізниці, хто бажає допомогти родині Коломійчук, може через відповідну заяву переказати гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Банківські реквізити для надання допомоги:

Номер рахунку: 26257001697354

Отримувач: Коломійчук Ірина Григорівна

Код отримувача РНОКПП: 3004202965

Банк отримувача: ПАТ АБ «Південний»

МФО банка отримувача: 328209