Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

12.09.2018р.

Родина Даніїла Калько дякує за допомогу!

UPD: Дякуючи всім долучившимся, Даніїлу зробили операцію та встановили імплант в одне вушко. Тепер хлопчик знайомиться зі світом звуків та звикає до нового життя. 

 

Нагадаємо, що у березні 2018 року Даніїлу Калько київські лікарі з інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України підтвердили діагноз – двостороння сенсоневральна глухота IV ступеня. Й навесні було проведено лікування слухопротезування, на яке родина витратила 15 тис. гривень.

Малюк був оформлений на інвалідність, допомогти йому могла лише кохлеарна імплантація – вживлення у вухо електронного пристрою, що з'єднується зі звуковим процесором, прилаштованим зовні вушної раковини. На це була потрібна велика сума – 30 тис. євро на лікування одного вуха, а оперувати потрібно обидва. А таких коштів в родина не мала. Крім того, лікарі застережували, що при такому диагнозі без вживлення імплантів з часом ділянки мозку, які відповідають за слух та мовлення трофуються, й чим далі, тим менше шансів у Даніїла, якому на момент звернення до соцпроекту був вже 1 рік 3 місяці, навчитися розмовляти і догнати у розвитку ровесників, а відповідно на повноцінне життя.

Мати Даніїла – Ірина Андріївна Калько працює агентом комерційним ст. Одеса-Застава I, але зараз у дикреті. Її стаж роботи на магістралі 11 років. Батько малюка – Роман Петрович Калько – працював на Одеській магістралі понад 20 років. Сім'я Колько виховує двох дітей, й коштів на дороге лікування малюка зібрати самі просто не в змозі. 

 

Дякуємо всім, хто допоміг маленькому учаснику проекту отримати шанс на одужання та почути голоси найрідніших людей!