Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

31.05.2018р.

Батьки Яни Рудої вдячні залізничникам за допомогу

Водій КМС-128 Вапнярка Василь Дмитрович Рудий і його жінка Світлана висловлюють вдячність залізчничникам, хто відгукнувся та допоміг сім'ї у лікуіванні і реабіліції їх доньки.

 

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року батьки Яни Рудої долучилися до "Соціального проекту допомоги дітям батьків-залізничників". На той час у 17-річній дівчини діагностували складне захворювання – спонділоепіфізарна дисплазія, Sподібний кіфосколіоз грудного та поперекового відділу хребта, некроз голівок обох стегон. Згинально-привідні контрактури тазостегнових суглобів, згинальні контрактури колінних суглобів, стан після тотального ендопротезування тазостегнових суглобів.

Було зроблено декілька вартісних операцій і батьки не полишали надію, що все ж таки Яна зможе подолати свою хворобу за допомогою протезування і з часом зможе самостійно пересуватися. Проте встановлення імпланта виявилося високовартісною операцією для сім’ї – 101 тис. 400 грн. Зібрати кошти на спеціальну пластину для укріплення хребта необхідно було терміново. І ось 26 лютого Яні успішно проведено операцію.

Зараз вона уже впевнено ходить сама. Дівчина і її батьки передають залізничникам, усім, хто переказав кошти, велику вдячність. Тепер вони обіцяють допомагати іншим, адже знають, що поодинці подолати подібну скруту неможливо.

Додамо, що у квітні Яні виповнилося 18 років. Вона, за умовами проекту, брати у ньому участь більше не може, але, на радість, їй цього й не потрібно.