Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

16.03.2020р.

Вероніка Тімофеєва потребує допомоги

Шоком став діагноз доньки для подружжя ТІМОФЕЄВИХ зі Сміли – Олени, інженера ВП «Шевченківська дистанція сигналізації та зв’язку», та Ігоря, ревізора вагонного господарства ВП «Служба комерційних робіт та маркетингу Одеської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт». У їхньої Вероніки – первинний ангіїт ЦНС, тобто її імунітет замість вірусів атакує клітини нервової системи власного організму. Вона – єдина в Україні дитина, яка має таку недугу. 17-річна Вероніка уже перенесла операцію на головному мозку, хіміотерапію для пригнічення імунітету і тепер щокварталу проходить обслідування у київському «Охматдиті». Зараз здоров’я дівчинки підтримується імуносупресивними таблетками, на які необхідно до 4 тис. гривень на місяць, і кисневою терапією в барокамері – під час обслідувань в «Охматдиті», регулярні поїздки до якого обходяться до 13 тис. грн. При неперервному лікуванні є надія, що недуг може зійти нанівець.

 

Її батьки – працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ. Мати Тімофеєва Олена Анатоліївна – інженер виробничого підрозділу «Шевченківська дистанція сигналізації та зв’язку», батько Тімофеєв Ігор Іванович – ревізор вагонного господарства виробничого підрозділу «Служба комерційних робіт та маркетингу Одеської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт».

 

Кожен бажаючий може перевести гроші на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Реквізити для переведення коштів

номер рахунку для поповнення:

5168 7427 2048 3019  в ПАТ «ПриватБанк»

Одержувач: Тімофеєва Олена Антоніївна

Рахунок: 26207689255328

IBAN: UA893052990000026207689255328

Банк одержувача: АТ КБ "ПриватБанк", Київ, Україна

ЄДРПОУ одержувача: 2442301968

Призначення платежу:Тімофеєва Олена Антоніївна, РНОКПП:2442301968

 

Сподіваємось на розуміння та підтримку.