Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

05.03.2019р.

Світлана Кінебас потребує допомоги

З народження у доньки оператора СТЦ ст. Чорноморськ-Порт Олени КІНЕБАС лікарі діагностували двостороннє розщеплення верхньої губи, твердого і м’якого піднебіння. На теперішній час 16-річна Світлана уже перенесла п’ять фізіологічних операцій, лікування прикусу. Нещодавно їй було встановлено кісткову тканину на верхню щелепу, операція обійшлась матері у 20 тис. грн. Дівчина має пройти ще одне хірургічне втручання – пластичну операцію з корекції носа, оскільки у неї є проблеми з утрудненням дихання. Попередня вартість майбутньої операції 40 тис. грн. 

 

Мати дівчинки – Олена Володимирівна Кінебас – працює оператором СТЦ ст. Чорноморськ-Порт та є пенсіонером за станом здоров’я (має інвалідність II групи, загальне захворювання), тому не в змозі самостійно оплатити лікування доньки та її реабілітацію.

 

Кожен бажаючий може перевести гроші на лікування дитини на рахунок матері.

 

Реквізити для переведення коштів

Філія – Одеське обласне управління АТ «Ощадбанк»

ТВБВ №10015/0511

МФО: 328845

ІПН клієнта: 2671011460

Рахунок клієнта: 26201510236913

Кінебас Олена Володимирівна

 

Сподіваємось на розуміння та підтримку.