Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

01.06.2017р.

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

1 червня 2017 року, у День захисту дітей, у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було започатковано «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників». Його мета – підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для лікування й реабілітації хворих дітей.

За цей час учасниками благодійного проекту стали сім сімей працівників філії, які звернулися до колег-залізничників з проханням про матеріальну підтримку, аби вилікувати від важких хвороб своїх дітей. Наразі участь у проекті беруть 5 сімей, історії яких опубліковані на офіційному сайті регіональної філії та фотоальбомі проекту у Facebook.

 

Для участі у Соціальному проекті працівникам регіональної філії слід надіслати на LOTUS: О_НОКУ3 або через СКЕДО до служби кадрової та соціальної політики регіональної філії наступний пакет документів:

- Фотографія дитини;

- Короткий опис діагнозу та орієнтовна сума потрібних коштів;

- Банківські реквізити для переведення коштів;

- Контакти батьків із зазначенням місця роботи;

- Заявка на участь в Соціальному проекті (у вільній формі, із поміткою про дозвіл на обробку та публікацію персональних даних в соціальній мережі Facebook і на офіційному сайті регіональної філії).

 

Отримана інформація розміщується у відповідному альбомі офіційної сторінки «Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у Facebook, на офіційному сайті регіональної філії в розділі «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників», а також використовується для публікацій в газеті «Магістраль-регіональна. Чорноморський гудок» для ширшого загалу.