Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

08.02.2019р.

Син нашої колеги, Валентини Ярошенко, потребує допомоги у боротьбі зі страшним недугом!

 

Сигналіст виробничого підрозділу «Помічнянська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» Валентина Ярошенко звертається з проханням допомогти  її сину Антону Михайлюку (1997 р. н., колишньому працівнику магістралі).

Мати звертається до всіх небайдужих допомогти  побороти страшний недуг сина, який спіткав їхню родину: діагноз – Лімфома Ходжкіна, первинно-рефрактерний перебіг, ст. ІVВ. 

Наразі Антон проходить лікування в Національному Інституті раку. На даний час він пройшов уже друге лікування: 2 курси хіміотерапії за схемою DHAP, після якої отримав виражену позитивну динаміку за рахунок повної метаболічної регресії. До цього Антон проходив лікування в Кіровоградському обласному онкологічному диспансері.

Зараз хлопець готується до високодозової хіміотерапії з трансплантацією гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку). 

Лікування довготривале та потребує значних коштів, яких родина не має.

Допоможемо Антону одужати!!

 

Реквізити для допомоги:  

4731 2191 1300 1022  «ПриватБанк»  (Ярошенко Валентина Іванівна).