Особистий прийом громадян керівництвом регіональної філії

 • Особистий прийом громадян керівництвом регіональної філії здійснюється лише за попереднім записом згідно з графіком.
 • Організація особистого прийому громадян начальником регіональної філії здійснюється Інспекцією по контролю виконання (далі – Інспекція).
 • Організація прийому з особистих питань заступниками начальника регіональної філії здійснюється їх секретарями.
 • Особистий прийом начальника регіональної філії здійснюється у порядку черговості, встановленої під час попереднього запису.
 • Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
 • Попередній запис на особистий прийом до начальника регіональної філії здійснюється згідно з розпорядком роботи регіональної філії за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, каб. №125, з обов’язковим поданням письмового викладення суті звернення та обґрунтування. Вхід до каб. №125 за вказаною адресою вільний.
 • Для забезпечення здійснення особистого прийому начальником регіональної філії відповідальним працівником Інспекції проводиться попередня бесіда із заявником, під час якої з’ясовується його прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи організацій залізничного транспорту він звертався і яке було прийняте рішення, визначається підрозділ регіональної філії, до компетенції якого належить питання, вивчаються документи, інші матеріали, подані громадянином, з обґрунтуванням причин заяв, скарг або пропозицій, з обов’язковим роз’ясненням Порядку організації особистого прийому.
 • У прийомі громадян можуть брати участь представники громадян, повноваження яких оформлені в установленому законодавством порядку.
 • Особи у нетверезому стані, з наявними ознаками психічного розладу та поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, на прийом не допускаються.
 • У заявника повинні бути документи, що засвідчують його особу або підтверджують відповідно до законодавства його повноваження на представництво. Відсутність таких документів може бути підставою для відмови у прийомі.
 • У разі відсутності начальника регіональної філії прийом проводить особа, яка виконує його обов’язки.

Графік особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця"

Посада
ПІБ
Дата
Час
Тел.
Директор регіональної філії
Єрьомін Вячеслав Володимирович
3-й понеділок місяця
з 11:00 до 12:00
(048) 727-44-11
Перший заступник начальника регіональної філії
щоп’ятниці
з 16:00 до 17:00
(048) 727-45-41
Головний інженер - перший заступник начальника регіональної філії
Мальцев Євген Михайлович
щовівторка
з 16:00 до 17:00
(048) 727-05-41
Заступник начальника регіональної філії з рухомого складу і матеріально - технічного постачання
Богданов Олександр Борисович
щочетверга
з 16:00 до 17:00
(048) 727-45-53
Заступник начальника регіональної філії з фінансово-економічних питань
щопонеділка, окрім третього понеділка місяця
з 11:00 до 12:00
(048) 727-41-88