Особистий прийом громадян керівництвом регіональної філії

 • Особистий прийом громадян керівництвом регіональної філії (далі – філія) здійснюється лише за попереднім записом згідно з графіком.
 • Організація особистого прийому громадян директором філії здійснюється Інспекцією з контролю виконання (далі – Інспекція).
 • Організація прийому з особистих питань заступниками директора філії здійснюється їх секретарями.
 • Особистий прийом директора філії здійснюється у порядку черговості, встановленої під час попереднього запису.
 • Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
 • Попередній запис на особистий прийом до директора філії здійснюється згідно з розпорядком роботи філії за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, каб. №125, з обов’язковим поданням письмового викладення суті звернення та обґрунтування. Вхід до каб. №125 за вказаною адресою вільний.
 • Для забезпечення здійснення особистого прийому директором філії відповідальним працівником Інспекції проводиться попередня бесіда із заявником, під час якої з’ясовується його прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи організацій залізничного транспорту він звертався і яке було прийняте рішення, визначається підрозділ філії, до компетенції якого належить питання, вивчаються документи, інші матеріали, подані громадянином, з обґрунтуванням причин заяв, скарг або пропозицій, з обов’язковим роз’ясненням Порядку організації особистого прийому.
 • У прийомі громадян можуть брати участь представники громадян, повноваження яких оформлені в установленому законодавством порядку.
 • Особи у нетверезому стані, з наявними ознаками психічного розладу та поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, на прийом не допускаються.
 • У заявника повинні бути документи, що засвідчують його особу або підтверджують відповідно до законодавства його повноваження на представництво. Відсутність таких документів може бути підставою для відмови у прийомі.
 • У разі відсутності директора філії прийом проводить особа, яка виконує його обов’язки.

Графік особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця"

Посада
ПІБ
Дата
Час
Тел.
Директор філії
Нікулін Сергій Сергійович
3-й понеділок місяця
з 11:00 до 12:00
(048) 727-44-11
Перший заступник директора філії
Мякішев Роман Олександрович
щоп’ятниці
з 16:00 до 17:00
(048) 727-45-41
Головний інженер - перший заступник директора філії
Чекалов Павло Леонтійович
щовівторка
з 17:00 до 18:00
(048) 727-05-41
Заступник директора філії з рухомого складу і матеріально-технічного постачання
Яворський Сергій Михайлович
щочетверга
з 16:00 до 17:00
(048) 727-45-53
Заступник директора філії з фінансово-економічних питань
Підлубний Олег Васильович
щоп'ятниці
з 16:00 до 17:00
(048) 727-41-88

(048) 727-07-77