30.12.2015р.

Сім’я загиблого айдарівця отримала від держави квартиру

Сім’я загиблого айдарівця отримала від держави квартиру

18 грудня сім’я загиблого бійця добровольчого батальйону «Айдар» Євгена Войцехівського отримала від губернатора Юрія Ткаченка ключі від нового житла в Черкасах. Він був командиром глибинної розвідки підрозділу «Холодний Яр» з позивним Чех. 7 липня 2014 року в місті Щастя Луганської області він був розстріляний. 16 липня йому б виповнилося 35 років.

Мати розвідника із Сміли Любов Іванівна присвятила 32 роки життя роботі на Одеській залізниці. З 1982 року вона працювала на Шевченківській дирекції залізничних перевезень. Почала стрілочником на станції Фундукліївка, потім – черговою по станції, поїздним диспетчером, помічником чергового по дирекції зі спецперевезень. 1 липня 2014 року жінка вийшла на пенсію, а через тиждень отримала звістку про загибель старшого сина.

З фронту на бійця чекали дружина Вероніка та два сина – шестирічний Валерій та трьохрічний Руслан. Зараз хлопцям вже 7 та 4 роки.

Вероніка з дитинства мріяла бути провідником: їй дуже подобалась ця робота, форма, подорожі. Як раз коли Євген загинув, у Вероніки закінчилася декретна відпустка, а до колишнього місця роботи повернутися не вдалось. Тоді Любов Іванівна звернулася за допомогою до керівництва магістралі. На залізниці пішли назустріч: дівчина пройшла навчання у Знам’янському училищі, потім стажування й тепер працює провідником пасажирського вагона.

Протягом всього часу волонтери з різних куточків держави допомагали родині загиблого командира-розвідника.

Командир групи глибинної розвідки підрозділу «Холодний Яр» Євген Войцехівський був посмертно нагороджений орденами «За заслуги перед Черкащиною», «За мужність», «Залізним хрестом за відвагу» та двома козацькими орденами.

Прес-центр Одеської залізниці