23.11.2015р.

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновного та пожежного поїздів

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновного та пожежного поїздів

  18 листопада 2015 року на станції Знам’янка Одеської залізниці відбулися спільні полігонні та командно-штабні навчання відновного та пожежного поїздів станції Знам’янка щодо координації дій під час ліквідації наслідків транспортних подій з небезпечним вантажем. Проводив навчальний захід головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Одеської залізниці Рудольф Мелкумян. У навчаннях взяли участь представники ревізорського апарату, дирекції залізничних перевезень та особовий склад відновного та пожежного поїздів – близько півсотні працівників.

  Згідно з планом практичних  полігонних навчань здійснено імітацію сходження з рейок, з подальшим перекиданням цистерни з дизельним паливом, та напіввагону. Унаслідок перекидання цистерни виникла пожежа вантажу, яка була ліквідована силами пожежного поїзду. Ще один напіввагон зійшов з рейок без перекидання. Пожежу було ліквідовано у встановлені терміни за допомогою повітряно-механічної піни, яка подавалась піногенераторами. Після ліквідації умовної пожежі було виконано роботи по підніманню цистерни й напіввагону вантажопідіймальним краном. Встановлення на візки напіввагону після сходження коліс з рейок здійснювалось за допомогою гідравлічної установки. Всі роботи було проведено згідно з планом навчань.

  Злагоджена робота Одеських залізничників під час полігонних та командно-штабних навчань відновних поїздів свідчить про готовність у разі необхідності оперативно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій на об'єктах залізничної інфраструктури.

Прес-центр Одеської залізниці