05.11.2015р.

В Херсонській дирекції залізничних перевезень працює одна з наймолодших династій залізничників України

  Сім’я начальника технічного відділу Херсонської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці Дмитра Максименко посіла III місце в конкурсі «З галуззю по життю» в номінації «Наймолодша залізнична династія». Таке рішення прийняла центральна конкурсна комісія Укрзалізниці за підбиттям підсумків серед 50 претендентів на перемогу. Родина Дмитра Максименка з галуззю по життю з 1974 року.

  Зазначимо, 4 листопада відбулося оголошення результатів фінального етапу галузевих конкурсів, присвячених Дню залізничника. До Києва з усіх куточків України працівники залізничного транспорту надіслали велику кількість робіт, серед яких було визначено найкращі фотографії в конкурсі «Об’єктив сталевих магістралей», найкращі місця відпочинку на залізниці в конкурсі «Територія комфорту» та унікальні династії залізничників в конкурсі «З галуззю по життю».

  Додамо, що центральною конкурсною комісією Укрзалізниці було відібрано роботи понад 50 талановитих фотографів та розглянуто декілька десятків місць комфортного перебування пасажирів та персоналу. Всі переможці галузевих конкурсів отримують грошові нагороди та привітання з професійним святом.

Прес-центр Одеської залізниці