02.11.2015р.

Пасажири поїзду «Одеса – Київ» найближчим часом зможуть скористатися Wi-Fi

Пасажири поїзду «Одеса – Київ» найближчим часом зможуть скористатися Wi-Fi

  Одеські залізничники разом з фахівцями одного з національних операторів зв’язку працюють над впровадженням технології Wi-Fi у пасажирських поїздах. Для цього було обладнано спальний та купейний вагони пасажирського поїзду №106 «Чорноморець» сполученням Одеса – Київ: встановлено антени, роутери та інше комунікаційне обладнання.

  Зараз бездротовий доступ до Інтернет безкоштовно надається у тестовому режимі пасажирам у двох вагонах. Понад два тижні тестування сучасної технології на залізниці допомагає провайдеру перевіряти покриття зв’язку та покращувати його, а також вивчати думку пасажирів щодо якості нової послуги. 6 листопада поточного року завершиться анкетування пасажирів щодо якості надання доступу до Інтернет через технологію Wi-Fi у тестовому режимі.

  Після підведення підсумків даного експерименту буде прийнято рішення відносно подальшого розвитку Wi-Fi у пасажирських поїздах Одеської залізниці.

  Наразі залізничники отримали пропозицію щодо тестування технології бездротового доступу до Інтернет у плацкартному вагоні поїзду №60 «Чайка» сполученням Одеса – Харків. Таким чином, згодом кожен бажаючий зможе насолоджуватися можливостями Інтернет через власні портативні ґаджети під час подорожі залізницею.

Прес-центр Одеської залізниці