30.10.2015р.

На Одеській залізниці визначили кращі кабінети технічного навчання

На Одеській залізниці визначили кращі кабінети технічного навчання

  Кабінет технічного навчання експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Херсон визначено переможцем «Конкурсу на кращий кабінет технічного навчання 2015 року» на Одеській залізниці. Друге місце – за кабінетом технавчання Дорожньої лабораторії діагностики залізничної колії, а третє займає кабінет станції ім. Т.Шевченка. У конкурсі 2015 року взяли участь 13 кабінетів станцій та структурних підрозділів: кабінети технічного навчання станцій Одеса-Порт, ім. Т. Шевченка,  Знам’янка, Херсон; Херсонської дистанції електропостачання, експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Херсон, пасажирського вагонного депо Одеса-Головна, Котовського будівельно-монтажного експлуатаційного управління, Миколаївської дистанції сигналізації та зв’язку, оборотного локомотивного депо Знам’нка, Дорожньої лабораторії діагностики залізничної колії, локомотивного депо Помічна, дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт ім. Т. Шевченка.

  Для участі в заключному етапі переможці по дирекціях та службах надали презентаційний матеріал та відеофільм, який розповідає про організацію та проведення технічного навчання в кабінеті.

  Такий захід на залізниці проводиться щорічно з метою пропаганди позитивного досвіду організації технічного навчання, підвищення професійної майстерності працівників залізниці та підвищення рівня оснащеності кабінетів технічного навчання в дирекціях та службах.

Прес-центр Одеської залізниці