27.10.2015р.

Шевченківська дистанція електропостачання Одеської залізниці посіла перше місце у галузевому змаганні серед залізниць України

  Трудовий колектив Шевченківської дистанції електропостачання посів перше місце у галузевому змаганні за результатами роботи за І півріччя 2015 року серед залізниць України. Привітати працівників та вручити Перехідний прапор колективу-переможцю прибули начальник Департаменту електрифікації та електропостачання Укрзалізниці Віталій Максимчук, начальник служби електропостачання Андрій Сажин та начальник Шевченківської дирекції залізничних перевезень Микола Малинка. Віталій Максимчук підкреслив високий професіоналізм працівників дистанції електропостачання та побажав залізничникам подальших трудових успіхів й нових досягнень.

  Колектив Шевченківської дистанції електропостачання вже понад 12 років очолює Сергій Малиш, який присвятив роботі на цій дистанції 27 рокій й пройшов трудовий шлях від електромеханіка ревізійної дільниці до начальника дільниці електропостачання. Під керівництвом досвідченого начальника дистанція виконує планові роботи по обслуговуванню обладнання та пристроїв електропостачання, забезпечує надійне постачання електричною енергією електрорухомого складу, пристроїв сигналізації Одеської залізниці та інших споживачів залізничного транспорту, виконання виробничих завдань, заходів з покращення роботи пристроїв електропостачання, планів з капітального ремонту, модернізації, інвестиційної програми пристроїв контактної мережі, районів електропостачання, відкритих розподільчих пристроїв тягових підстанцій.

  Керівництво структурного підрозділу активно займається вдосконаленням технології обслуговування електроустановок, впровадження нової техніки, модернізацією обладнання та пристроїв електропостачання. Для модернізації пристроїв контактної мережі було встановлено 12 додаткових нових опор, на які переведено ланцюгову підвіску. Згідно з планом підвищення надійності електропостачання замінено 106 ізоляторів контактної мережі, встановлено 36 жорстких розпорок, замінено 96 фіксуючиїх затискачів. Бальна оцінка пристроїв контактної мережі відповідає оцінці «відмінно».

  Крім того у поточному році також проведено модернізацію щита управління на тяговій підстанції станції ім.Т.Шевченка. Впровадження цього заходу дозволить реалізувати функції захисту, керування та сигналізації ланцюгів постійного та змінного оперативного струму тягової підстанції станції ім.Т.Шевченка на сучасних мікропроцесорних пристроях і сприятиме забезпеченню стабільності та високої точності реакції на виникнення аварійної ситуації, можливості введення додаткових функцій захисту та автоматики без фізичного втручання у схеми захисту приєднань підстанції.

  На дистанції велику увагу приділяють питанню економного споживання електроенергії. Економія від споживання електроенергії на опалення приміщень за рахунок скорочення витрат у вихідні та святкові дні та від погодних умов становить 58,5 тис. кВт-год. Енергетики займаються впровадженням автоматизованого та автоматичного управління зовнішнім освітленням, економічних світильників та ламп на зупиночних платформах, станціях, переїздах, заміною дротів.

  Керівництво Одеської залізниці вітає колектив Шевченківської дистанції електропостачання із заслуженою перемогою!

Прес-центр Одеської залізниці

Шевченківська дистанція електропостачання Одеської залізниці посіла перше місце у галузевому змаганні серед залізниць України - 0