23.10.2015р.

Ремонтний цех вагонного депо Котовськ відзначив cвоє п’ятиріччя новими досягненнями

  На цьому тижні в вагонному депо Котовськ пройшли урочисті збори з приводу прийняття в експлуатацію першої одиниці техніки служби енергозбереження (автомотриси АГВ Шевченківської дистанції енергозбереження) відремонтованої  в умовах депо. Це стало приємним подарунком трудового колективу до 5-ої річниці з дня відкриття ремонтного цеху депо.

  Особисто інспектував оновлену дрезину енергетиків начальник Одеської залізниці Григорій Бойко. Він висловив подяку працівникам за майстерність та високу якість ремонтних робіт, а також зазначив, що вагонне депо Котовськ є лідером на Одеській магістралі за виконанням програми «Бережливе виробництво».

  За сумлінну працю на залізничному транспорті та високу професійну майстерність почесними грамотами та подяками з грошовими заохоченнями Григорій Бойко нагородив п’ятьох працівників вагонного депо Котовськ.

  На зустрічі з колективом начальник залізниці поінформував про плани та перспективи роботи структурного підрозділу. Найближчим часом розпочнуться роботи з капітального ремонту дрезини АДМ Знам’янської дистанції енергозабезпечення. Але головна новина – вже наступного року планується перегляд системи планування ремонту машин, закупівлі товарно-матеріальних цінностей та мотивації робітників вагонного депо.

  Додамо, з 2010 року в вагонному депо Котовськ капітально відремонтовано 50 машин, в тому числі було проведено ремонт спеціальних колійних машин СДПМ, СДПМ-М, СМ-2, СЗ-164, МПБ-002, ПРЛ-4 тощо. Після відкриття колісно-роликового цеху на підприємстві також відновлюють візки вантажних вагонів.

  У травні 2015 року проведена атестація спеціального самохідного рухомого складу господарства електропостачання, а саме автомотрис АГВ, АГВМ, АДМ, АДМ-1, АДМ-13, що й стало початком нового етапу розвитку структурного підрозділу, який нещодавно відзначили.

Прес-центр Одеської залізниці

Ремонтний цех вагонного депо Котовськ відзначив cвоє п’ятиріччя новими досягненнями - 0