23.10.2015р.

На Одещині лікарню залізничників передали до комунальної власності

На Одещині лікарню залізничників передали до комунальної власності

  21 жовтня рішенням сесії Котовської районної ради Одеської області відділкова лікарня станції Котовськ Одеської залізниці була передана до комунальної власності та стала Котовською центральною районною лікарнею з правом пільгового надання медичних послуг залізничникам. Таке рішення було прийнято згідно з постановою Кабінету Міністрів України щодо реорганізації медичної сфери на залізничному транспорті.

  Незважаючи на зміну назви і статусу закладу, керівництво Одеської магістралі в особі начальника залізниці Григорія Бойко продовжує допомагати  лікарні задля якісного забезпечення медичними послугами залізничників та мешканців Котовського й сусідніх районів Одещини. Напередодні цієї події в закладі проведено ремонтні роботи у терапевтичному та хірургічному відділеннях лікарні, відновлено ґанок центрального входу до лікарні та приймального відділення, облаштовано під’їзди для інвалідів на візку, замінено частину вікон та дверей, а також передано до стаціонарного відділення 50 комплектів постільної білизни.

  «Приємною новиною також є фінансова допомога (взаємозалік) від залізничників на комунальні послуги лікарні, яка має заборгованість за теплопостачання та воду в розмірі близько 320 тис. грн. Цей взаємозалік проведено за рахунок залізниці», – повідомив на зустрічі з колективом лікарні Григорій Бойко.

   Наразі вирішується питання щодо передачі до комунальної власності ще двох лікарень залізничників – у Херсоні та Новій Каховці.

  Нагадаємо, у колишніх відомчих лікарнях  й надалі обслуговуватимуть залізничників. Залізниця заключатиме відповідні договори на проходження працівниками в цих лікарнях планових медоглядів.

Прес-центр Одеської залізниці