23.10.2015р.

Одеська залізниця розширить послуги з ремонту в локомотивному депо Котовськ

  22 жовтня 2015 року в локомотивному депо Котовськ відбулися урочисті збори з нагоди прийняття в експлуатацію вже другого локомотива серії ВЛ40 відремонтованого в об’ємі капітального ремонту КР-1. Начальник Одеської залізниці Григорій Бойко привітав колектив з новою трудовою перемогою: «Для нас вихід з ремонту другого локомотива за рік – це не подія, а результат злагодженої та системної роботи колективу депо та залізниці в цілому». Він додав, що в грудні поточного року планується завершити капремонт ще одного локомотива серії ВЛ40 на базі локомотивного депо, що заощадить магістралі чималі кошти. «Якщо перший відремонтований електровоз, у порівнянні з заводським ремонтом, дав економію для залізниці 1,5 млн. гривень, то другий – більше ніж 2 млн.», – акцентував увагу Григорій Бойко.

  Заступник начальника залізниці по рухомому складу і матеріально-технічному постачанню Олександр Богданов окремо наголосив на тому, що досягненням є також дбайлива експлуатація першого відремонтованого електровозу колективом депо.

  За сумлінну працю на залізничному транспорті та високу професійну майстерність начальник Одеської залізниці відзначив грамотами і подяками із грошовими заохоченнями п’ятьох працівників локомотивного депо.

  Після урочистостей відбулись наради керівництва залізниці з колективом структурного підрозділу щодо розробки наступних етапів модернізації, технологічного забезпечення та технічної бази локомотивного депо Котовськ для подальшого освоєння капітального ремонту електровозів серії ВЛ80. Інші плани та перспективи озвучив начальник депо Сергій Яворський: «На сьогодні Львівська залізниця наполягає на тому, щоб цього року наше депо прийняло в ремонт два електровози серії ВЛ40 з депо Львів. Крім того, аналізуючи пробіг локомотивів, ми ставимо перед собою більш серйозну задачу – освоєння капітального ремонту першого об’єму електровозів серії 2ЕЛ5 та серії 2С5К. Таким чином, перед нами відкриваються великі можливості щодо конкурентоспроможної роботи на українській залізниці», – зазначив керівник локомотивного депо.

  Нагадаємо, що 16 квітня 2015 року у локомотивному депо Котовськ відбулися урочистості з нагоди передачі в експлуатацію з капремонту першого електровозу серії ВЛ40. Тоді було прийнято рішення про розширення штату локомотивного депо Котовськ на 35 працівників, а саме створення першого в Україні відділу діагностики створеного саме на базі депо. Сьогодні такі відділи діагностики працюють виключно на локомотиворемонтних заводах. Наразі розглядаються подальші можливості для розширення діяльності структурного підрозділу щодо вдосконалення ремонтної бази.

Прес-центр Одеської залізниці

Одеська залізниця розширить послуги з ремонту в локомотивному депо Котовськ - 0