21.10.2015р.

Одеські залізничники підвели підсумки виконання колективного договору

  20 жовтня 2015 року у актовій залі Управління Одеської залізниці відбулася конференція трудового колективу магістралі, де обговорювався хід виконання колективного договору за 9 місяців поточного року.

  На конференції були присутні голова комісії з реорганізації – в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній,  начальник Одеської залізниці Григорій Бойко, голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко, начальники служб залізниці, голови територіальних комітетів профспілки та інші делегати.

  Залізничники та представники профспілкових організацій обговорювали важливі питання пільг, соціальних гарантій працівників магістралі та важливість належної організації умов праці. Актуальними стали питання медичного обслуговування залізничників, соціального захисту мобілізованих працівників, тарифної політики та змін напередодні утворення публічного акціонерного товариства. Учасників конференції також хвилювали питання забезпечення структурних підрозділів вугіллям, а працівників спецодягом та спецвзуттям. Начальник залізниці Григорій Бойко зазначив, що до 27 жовтня на залізницю буде поставлено сортове вугілля згідно з умовами контракту, а у листопаді буде повністю забезпечено заявку господарств на 2015 рік по спецодягу та спецвзуттю для своїх працівників.

  У ході конференції стало відомо, що за підсумками 9 місяців роботи залізниця в повному обсязі забезпечила перевезення усіх вантажів. Планові завдання по основним експлуатаційним показникам виконані. За цей період отримано на 42% більше доходів від перевезень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Середня заробітна плата одеських залізничників зросла на 11,7%. З 1 жовтня поточного року збільшено тарифні ставки і посадові оклади на 5%. Виконано низку заходів організаційного і технічного характеру з покращення санітарно-побутових умов, приведення робочих місць у відповідність до вимог охорони праці – на це витрачено 24,7 млн. грн.

  «Вирішення соціальних задач у подальшому потребуватиме від усіх нас сумісних скоординованих зусиль. Висловлюємо впевненість у тому, що багатотисячний колектив Одеської магістралі, рухаючись шляхом реформування галузі, спроможний з честю виконати поставлені завдання», – резюмував доповідь від адміністрації начальник служби кадрової та соціальної політики Костянтин Стрембіцький.

  Наприкінці заходу начальника Знам’янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці Віктора Казанджія було нагороджено відзнакою Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України «За розвиток соціального діалогу», а голова Шевченківської територіальної профспілкової організації Віктор Мотузенко за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті отримав знак від Укрзалізниці «Почесний залізничник».

Прес-центр Одеської залізниці

Одеські залізничники підвели підсумки виконання колективного договору - 0