15.10.2015р.

Одеських залізничників відзначили з нагоди Дня захисника України

  13 жовтня в актовій залі управління Одеської залізниці пройшли урочисті збори, присвячені Дню захисника України. Зазначимо, що це свято наша держава відзначає вперше.

  Для Одеської магістралі це день шани та поваги не тільки ветеранів Другої Світової війни та ветеранів-афганців, але й тих залізничників, хто сьогодні боронить кордони нашої держави.

  З початку антитерористичної операції на сході України, на Одеській залізниці було мобілізовано 932 залізничника. 16 з них поранено. Не повернулися живими з фронту шість залізничників.

  Наразі керівництво Одеської магістралі вирішує питання щодо соціального захисту мобілізованих працівників. В колективний договір внесені відповідні зміни, а в санаторії-профілакторії розроблена програма з реабілітації воїнів АТО, які повернулись до трудових колективів.

  «Через 70 років після Великої Перемоги наша земля знов здригнулась через розриви снарядів. Українці знов переживають жахи бойових дій. Захисники нашої держави, ряди яких також поповнили й залізничники, довели світу, що справа захисту Батьківщини у надійних руках. В ці хвилини 648 робітників Одеської магістралі самовіддано захищають суверенітет нашої держави, й наша з вами мета – працювати на благо держави, в ім’я миру та щасливого життя майбутніх поколінь», – висловив слова пошани перший заступник начальника Одеської залізниці В’ячеслав Єрьомін.

  В цей день керівництво Одеської залізниці також відвідало урочистості в місті Котовськ. Тут начальник залізниці Григорій Бойко зустрівся з ветеранами залізничного транспорту та разом з ними вшанував пам’ять колег, поклавши квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку і монументу Героям-визволителям Котовська.

  З нагоди свята начальник Одеської залізниці Григорій Бойко відзначив нагородами та заохоченнями 48 підлеглих. Ще 27 працівників Одеської магістралі було відзначено згідно з наказом в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександра Завгороднього.

Прес-центр Одеської залізниці

Одеських залізничників відзначили з нагоди Дня захисника України - 0