07.10.2015р.

Оглядачі Одеської залізниці вкотре підтвердили свою майстерність

Оглядачі Одеської залізниці вкотре підтвердили свою майстерність

  У вересні на базі експлуатаційного вагонного депо Кременчук відбувся фінальний етап конкурсу на найкращого оглядача вагонів Укрзалізниці 2015 року.

  Цьогорічні змагання знов зібрали кращих працівників всіх доріг, й кожен з них бажав підтвердили свою майстерність та повернутися додому переможцем. Проте результати конкурсу підтвердили, що тільки старанність, досвіт та єдина командна робота залізничників ведуть до перемоги.

  В свою чергу представники Одеської залізниці продемонстрували гарні результати на всіх етапах змагань: як в теоретичних знаннях, так і в їх застосуванні у практиці. Приємно відмітити, що представники Одеської залізниці Олександр Шендерук та Сергій Козловський разом з учасниками команди Південної залізниці показали кращі теоретичні знання, набрав максимальну кількість балів.

  Відмітились наші хлопці також у практиці: ніхто не зміг так швидко та якісно замінити авторегулятор в вантажному вагоні, як це зробив представник експлуатаційного вагонного депо Котовськ Олег Шаповалов, який ще й відзначився кращім результатом з виявлення несправностей у автосцепному пристрої вантажного вагону.

  Всі три учасники команди рівнем своїх знань та підготовки гідно представили Одеську залізницю. За підсумками конкурсу команда Одеської залізниці посіла друге призове місце, трохи поступивши господарям змагань – команді Південної залізниці. Крім цього, в індивідуальному заліку оглядач вагонів експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Херсон Олександр Шендерук посів друге місце, а оглядач вагонів експлуатаційного депо Котовськ Олег Шаповалов – третє місце.

  Важливо, що ця перемога є результатом роботи всього колективу служби вагонного господарства Одеської залізниці. Тому безпосередньо слід відзначити командно-інструкторський склад служби та вагонних депо, що приймали участь в підготовці конкурсантів до всіх етапів перегонів.

  Чергова перемога команди Одеської залізниці вкотре довела, що найкращі оглядачі вагонів працюють саме на Одеській залізниці. Нагадаємо, з 2008 року, що є початком проведення конкурсу на майстерність оглядачів вагонів, Одеська залізниця тричі ставала переможцем, а в скарбниці нагород є шість других місць та чотири «бронзи».

Прес-центр Одеської залізниці