22.09.2015р.

На Одеській залізниці протягом літа пасажири придбали понад 3 млн. проїзних документів

На Одеській залізниці протягом літа пасажири придбали понад 3 млн. проїзних документів

 На Одеській залізниці за період літніх пасажирських перевезень 2015 року в білетних касах вокзалу Одеса-Головна пасажирами було придбано понад три млн. проїзних документів: 1 млн. 336 тис. 200 проїзних документів придбано у дальньому сполученні та 1 млн. 698 тис. 100 – у приміському сполученні.

 Масові пасажирські перевезення цього року по Одеській залізниці  напруженіші, ніж торік. Це пояснюється значним зменшенням (майже відсутністю) пасажиропотоку у Кримському та Донецькому напрямках.

 Також до літніх пасажирських перевезень залізницею було підготовлено 506 пасажирських вагонів, що на 5% більше від запланованої кількості (зокрема було відремонтовано різними видами ремонту: ТО-3 – 164 вагона, ТО-2 – 299 вагонів, капітальним ремонтом – 17 вагонів) з них 215 вагонів з системою кондиціювання повітря.

 На період літніх пасажирських перевезень було додатково залучено 223 працівника, з них 174 студента, а саме: 65 студентів з Української державної академії залізничного транспорту, 85 – з Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна та 24 – з Одеського коледжу транспортних технологій.

 Наразі працівники пасажирської служби активно займаються підготовкою господарства до роботи в осінньо–зимовий період.

Прес-центр Одеської залізниці