15.09.2015р.

Одеські залізничники проведуть заняття з питань особистої безпеки на об'єктах інфраструктури у 643 навчальних закладах

Одеські залізничники проведуть заняття з питань особистої безпеки на об'єктах інфраструктури у 643 навчальних закладах

 На Одеській залізниці з 14 вересня по 14 жовтня розпочався та триває місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо попередження випадків невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів. Основною метою місячника є попередження випадків травмування (невиробничого травматизму) дітей шкільного віку та учнів і студентів, а також підвищення рівня профілактично - роз’яснювальної роботи щодо безпеки громадян на залізничному транспорті.

 Для проведення занять було попередньо визначено найбільш неблагонадійні місця та дії, про які в першу чергу будуть проінформовані слухачі. Проведення лекцій планується по можливості супроводжувати відеоінформацією, мультиплікаційними фільмами. Всього під час місячника заняття проведуть у 643 навчальних закладах: 9 вищих навчальних закладах та їх філіях, 52 середніх спеціальних навчальних закладах (професійно-технічні училища, технікуми, коледжі), чотирьох автошколах і автопідприємствах та 578 школах. Найбільший обсяг роботи належить виконати службі колійного господарства залізниці – 296 занять.

 За перший день проведення такого актуального заходу вже було проведено 22 заняття. Про підсумки проведення місячнику буде повідомлено додатково.

Прес-центр Одеської залізниці