28.08.2015р.

Укрзалізниця проводить творчі конкурси для залізничників

Укрзалізниця проводить творчі конкурси для залізничників

  У серпні розпочалися три творчі конкурси для працівників залізничної галузі, які присвячені до Дня залізничника, що традиційно відзначається 4 листопада.  Це конкурс фотографій, історій династій залізничників, а також на визначення кращих місць відпочинку для працівників.

  В Укрзалізниці  впевнені, що кадрова політика має трансформуватися, вибудовуватися корпоративна культура, підвищуватися престиж професії. «Необхідно змінити ставлення до людей, адже саме вони працюють задля задоволення потреб країни, а також на довготривалий успіх відомства», - розповіла директор з корпоративного управління і мотивації персоналу Укрзалізниці Оксана Маріна.

  На конкурс фотографій - «Об’єктив сталевих магістралей» -  залізничники зможуть відправити свої творчі доробки – світлини, що присвячені залізничній тематиці: залізничні мости, будівлі та споруди, рухомий склад, колійні машини, фотопортрети залізничників тощо.

  Не секрет, що у залізничній галузі працюють цілі династії від дідів до онуків, є сім’ї, члени яких мають загальний трудовий стаж понад сто років. Саме тому метою наступного конкурсу «З галуззю по життю» є пошук унікальних історій про такі родини. Передбачені окремі номінації – з поміж усіх родин залізничників України будуть знайдені найстаріша та наймолодша династії, а також, найчисельніша залізнична династія.

  Участь у наступному конкурсі «Територія комфорту» зможуть взяти не окремі особи, а й цілі підприємства, відокремлені підрозділи залізниць України, а також підприємства, підпорядковані Укрзалізниці. Мета конкурсу – виявити кращі місця для відпочинку, що облаштовані керівництвом підприємств для своїх працівників. Скоріше це змагання для керівників підприємств, що піклуються про створення камфорних умов для роботи та відпочинку своїх працівників.

  Усі конкурси проводитимуться у кілька етапів, а переможці будуть оголошені та нагороджені під час відзначення Дня залізничника у Києві. Серед призів – відзнаки та грошові премії.

Прес-центр Одеської залізниці