26.08.2015р.

На Одеській залізниці можна замовити подорож у вагоні-салоні

На Одеській залізниці можна замовити подорож у вагоні-салоні

  На Одеській залізниці вже протягом 10 років існує можливість замовлення подорожі пасажирів вагоном-салоном. Послуга оренди вагонів-салонів розрахована на заможних пасажирів, які віддають перевагу залізничним подорожам преміум-класу.

  За Одеською залізницею закріплено два таких вагони-салони. По суті це переобладнані вагони СВ, які зовні не відрізняють від інших, проте всередині це справжній дім на колесах: великий конференц-зал, кухня з холодильником та мікрохвильовою піччю, просторі спальні купе, телевізор, душ та інші зручності.

  Найпопулярнішими маршрутами курсування вагонів-салонів у складі поїздів є напрямки до Києва та Львова.

  Для оренди  таких вагонів слід завчасно (від 45 діб до 1 доби до відправлення поїзда) подати письмову заявку на ім`я начальника пасажирської служби Одеської залізниці. У заяві зазначаються такі відомості, як дата та час відправлення, станція відправлення та призначення. Форма заявки довільна, оформити її можна у відділі вокзалів пасажирської служби. Вартість такої мандрівки розраховується згідно з правилами перевезень, як за 11 дорослих пасажирів за тарифом м’якого вагону (тобто місць СВ) відповідної категорії поїзда. Також до уваги береться визначений маршрут прямування.

  Докладну інформацію пасажирам можна отримати у квиткового касира групової каси на сервісному центрі вокзалу Одеса-Головна або за телефонами: 727-33-57 та 727-46-43.

Прес-центр Одеської залізниці