21.08.2015р.

Одеські залізничники відзначили 24-ту річницю Незалежності України

  Сьогодні, 21 серпня 2015 року в актовій залі управління Одеської залізниці відбулися урочистості з нагоди 24-ї річниці Незалежності України. Колектив Одеської магістралі привітав в.о. начальника залізниці В’ячеслав Єрьомін та заступник голови Одеського дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов.

  Хвилиною мовчання Одеські залізничники пом’янули загиблих працівників залізниці які приймали участь у антитерористичній операції на сході  України.

  У вітальному слові до присутніх в.о. начальника Одеської залізниці зазначив: «Сьогодні ми як ніколи усвідомлюємо наскільки важко отримати справжню незалежність, відстояти її та утримати. Незалежність будь якої країни обумовлюється, насамперед, економічною стабільністю держави, її виробничим потенціалом. Сьогоднішній фінансово-економічний стан підприємств залізничного транспорту, критичний рівень зносу основних фондів локомотивного, вагонного, пасажирського, колійного господарств зумовило актуальність проведення заходів з реформування. Йде перетворення «Укрзалізниці» в сучасну транспортну компанію, мета якої – максимально з високою якістю і ефективністю забезпечити потреби пасажирів та вантажовідправників. Нехай бажання жити незалежно, розвивати свою державу стане тією непереборною силою, яка дозволить нам жити в добрі і мирі в нашому спільному домі – Україні.»

  За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток залізничної галузі, забезпечення потреб населення та економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди свята - Дня Незалежності України 76 працівників Одеської магістралі отримали почесні нагороди. Зокрема від керівництва Міністерства Інфраструктури України було нагороджено 5 працівників залізниці, від Укрзалізниці – 67 працівників та від Одеської залізниці – 34 працівника. Також свої нагороди отримали 10 ветеранів Одеської залізниці.

Прес-центр Одеської залізниці