18.08.2015р.

З початку 2015 року на Одеській залізниці підвищили свою кваліфікацію майже 3 тис. працівників

  У продовж січня-липня поточного року підвищення кваліфікації у навчальних закладах залізничного транспорту I-IV рівнів акредитації пройшли 688 керівників та фахівців, 301 особа взяла участь у спеціалізованих семінарах, 56 осіб пройшли курси цільового призначення.

  За цей період 549 робітників залізниці освоїли нові чи суміжні професії, у тому числі 192 особи з відривом від виробництва. Пройшли підвищення кваліфікації 1 тис. 634 робітників залізниці, з них 188 осіб з відривом від виробництва, а підвищили свій кваліфікаційний розряд 683 робітника.

  На залізниці підвищення кваліфікації керівників та фахівців здійснюється у ВНЗ I-IV рівнів акредитації, а освоєння нової чи суміжної професії, підвищення кваліфікації кадрами масових професій (з відривом від виробництва) в Центрі професійного розвитку персоналу Одеської залізниці та Державного закладу «Золотоніська технічна школа Укрзалізниці».

  Також на залізниці проводиться робота по проведенню спеціального навчання працівникам, які пов’язанні з перевезенням небезпечних вантажів. За цей період пройшли спеціальне навчання 1 тис. 036 працівників залізниці, у тому числі: 976 осіб в Центрі професійного розвитку Одеської залізниці та 60 осіб в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту.

Прес-центр Одеської залізниці