15.08.2015р.

Одеські залізничники відновили рух на перегоні Жеребкове – Заплази

Через схід порожніх вантажних вагонів-обкотишовозів, що стався 14 серпня о 15:45 на перегоні Жеребкове – Заплази, тимчасово було змінено маршрут курсування трьох пасажирських поїздів. Внаслідок інциденту постраждалих немає, також ця ситуація не становить загрози для забруднення навколишнього середовища.

Зокрема, було змінено маршрут прямування пасажирських поїздів № 472/471 та № 272/271 сполученням Одеса – Харків і № 138/137 Одеса – Черкаси.

На дільниці Котовськ – Помічна Одеської залізниці перевезення пасажирів поїзда № 472/471 Одеса – Харків забезпечено приміськими поїздами та автотранспортом. Так 60 чоловік було безкоштовно доставлено на станцію Помічна де вони були розміщені відповідно своїм квиткам. Іншим пасажирам, які відмовились від поїздки, повернуто повну вартість проїзних документів від станції відправлення, а також плата за послуги (комісійний збір) з продажу відповідно до Правил перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Сьогодні, 15 серпня, о 4:53 відновлено пасажирський та вантажний рух по парній колії перегону Жеребкове – Заплази Одеської залізниці. Поки що поїзди йдуть з обмеженням швидкості до 25 км/год.

Відновлювальні роботи тривають. Для ліквідації наслідків на місці сходу працюють два відбудовні поїзди зі станцій Котовськ та Роздільна Одеської залізниці, а також колійники, фахівці з електропостачання, автоматики та зв’язку.

Після відновлення руху один пасажирській поїзд № 471 Харків-Одеса пішов за своїм маршрутом, із незначним запізненням.

Наразі комісія Укрзалізниці працює над з’ясуванням причини та обставин випадку.

 

Одеська залізниця просить вибачення у пасажирів за завдані незручності.

Прес-центр Одеської залізниці