03.08.2015р.

Одеські залізничники взяли участь у науково-практичній конференції «Нові можливості підвищення енергоефективності підприємств транспортної галузі»

  Одеські залізничники взяли активну участь у дев’ятій науково-практичній конференції «Нові можливості підвищення енергоефективності підприємств транспортної галузі», яка проходила у м. Одеса з 29 – 31 липня поточного року.

  Організаторами заходу виступили Міністерство інфраструктури України, Одеській регіональний центр енергозбереження та енергоменеджменту ОНПУ, ТОВ «Інформсервіс» за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

  У конференції взяли участь представники залізничного транспорту, морської галузі, науковці, представники банків та приватних компаній.

  Конференція відбулася під головуванням директора Одеського регіонального центру енергозбереження та енергоменеджменту, к.т.н., проф. Євгена Фомичова.

  У перший день конференції з доповідями виступили керівники та провідні спеціалісти Укрзалізниці, науковці та представник Апарату Верховної Ради України – присутнім було доведено перспективи напрямку діяльності в області енергозбереження та нові законодавчі аспекти енергомодернізації в Україні.

  На початку другого дня роботи з вітальним словом до учасників конференції звернувся начальник Одеської залізниці Григорій Бойко, який зазначив, що залізничники, об’єднавши свої зусилля, мають наміри і надалі розробляти і впроваджувати програми з енергозбереження в структурних підрозділах. У своїй промові начальник залізниці з вдячністю зазначив, що керівництво Укрзалізниці підтримало створення на Одеській залізниці служби енергоменеджменту – це дозволило залізниці розширити поняття енергозбереження та організувати роботу у більш широкому форматі.

  Також на конференції виступили представники Одеської та інших залізниць України. Учасники конференції обговорили актуальні питання енергозбереження та важливість раціонального використання енергоресурсів.

Прес-центр Одеської залізниці