28.07.2015р.

Через нехтування правилами безпеки на залізничному транспорті за 6 місяців 2015 року на Одеській залізниці зафіксовано 51 випадок травмувань громадян

  Протягом 6 місяців поточного року через грубе порушення правил безпеки на Одеській залізниці стався 51 випадок травмувань, не пов’язаних із виробництвом. При цьому 20 випадків травмування сталися на станціях. Ще 31 випадок травмування стався на перегонах. Варто зазначити, що з 51 травмованої людини двоє - діти віком до 16 років.

  У зв’язку зі значною кількістю травмувань залізничники вкотре нагадують, що об’єкти залізничного господарства – це зона підвищеної небезпеки. Основними причинами нещасних випадків є особисте порушення громадянами вимог Правил безпеки громадян на залізничному транспорті. Серед яких перехід залізничних колій у невстановлених місцях (на перегонах, у горловинах станцій), користування мобільними телефонами та навушниками під час перетину колій, пересування вздовж залізничних колій під час проходження рухомого складу, піднімання на дах рухомого складу на електрифікованих коліях тощо.

  Переходячи залізничну колію, слід бути максимально обережними і починати рух, тільки впевнившись у відсутності потяга (локомотива, вагона, дрезини тощо). Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні слідкувати за світловою і звуковою сигналізацією. Слід пам’ятати, що машиніст локомотива не в змозі вмить зупинити потяг.

  Дорослим слід бути особливо пильними – постійно нагадувати дітям правила безпеки і не дозволяти їм гратися біля об’єктів залізничної інфраструктури.

  Працівники Одеської залізниці закликають громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки, адже навіть незначне порушення може призвести до непередбачених наслідків.

Прес-центр Одеської залізниці