16.07.2015р.

До кінця року Одеська залізниця планує навантажити майже 5 млн. зернових

  Цього року на Одеській залізниці планується навантажити 4,9 млн. тонн зернових. За 6 місяців 2015 року вже навантажено 30 тис. 873 вагона, це 2 млн. 015 тис. 768 тонн. Наразі за І півріччя зернових навантажено на 19,6% більше ніж  за аналогічний період минулого року.

  До основної групи зернових культур, що перевозяться залізницею відносяться: пшениця, ячмінь, зерно кукурудзи, насіння олійні тощо.

  Прогнозоване збільшення потреби у перевезенні зернових безумовно потребуватиме залучення значної кількості рухомого складу.

  Загалом перевезення зерна здійснюється як правило вагонами-зерновозами. Зараз на балансі Одеської залізниці нараховується 10 тис. 708 вагонів-зерновозів, з них 9 тис. 646 вагонів робочого парку. При цьому 1 тис. 23 вагони відремонтовано деповським ремонтом, що на 76% більше запланованого. Поточним видом ремонту було відремонтовано 4 тис. 89 вагонів. Зокрема 463 вагони потребують продовження строку служби та 520 – планового виду ремонту, що буде виконано до кінця 2015 року. 

  Також до перевезення нового врожаю одеськими залізничниками була проведена значна робота з підготовки колійного господарства, вантажних станцій та під’їзних колій елеваторів.

  Виконана робота дозволяє з упевненістю сказати про те, що Одеська залізниця готова приймати до перевезень зерно нового врожаю та має все необхідне, щоб повністю задовольнити замовлення вантажовідправників.

Прес-центр Одеської залізниці