09.07.2015р.

Працівників вузлових комплексів станцій Берегова та Одеса-Порт преміюватимуть за новим положенням

  На Одеській залізниці з 1 червня поточного року затверджено та введено в дію Положення про преміювання працівників вузлових комплексів станцій Берегова та Одеса-Порт за основні результати господарської  діяльності. Завдяки впровадженню такого нововведення керівництво залізниці планує посилити матеріальну зацікавленість працівників у своєчасному, якісному виконанні планових завдань з перевезень, забезпеченні належної злагодженості у роботі при безумовному дотриманні вимог охорони праці та забезпеченні безпеки руху.

  Відповідно до Положення преміюватимуть усіх працівників станцій Берегова та Одеса-Порт, машиністів та помічників машиністів маневрових локомотивів депо Одеса-Сортувальна, працівників пункту контрольно-технічного обслуговування вагонів (вагонного депо Одеса-Застава-1), які проводять технічне обслуговування та безвідчіпний ремонт вагонів по станціях Берегова та Одеса-Порт.

  Для працівників вузлових комплексів станцій, які безпосередньо пов’язані з навантаженням та вивантаженням вагонів,  відсоток премії залежить від кількості перероблених вагонів за місяць, зокрема для працівників станції Берегова можливе нарахування премії в розмірі від 15% за 15 тис. перероблених вагонів до 40% за обсяг роботи понад 18 тис. вагонів. Облік виконання показників та преміювання проводиться за результатами роботи станції за місяць.

  Однак, у разі порушення працівниками правил та охорони праці, виробничої та технологічної дисципліни, або викривлення звітності премія працівникам не нараховується.

  За аналогічним принципом розроблено і діє положення про преміювання працівників вузлового комплексу станції Одеса-Порт.

Прес-центр Одеської залізниці