24.06.2015р.

На Херсонській дирекції залізничних перевезень в експериментальному режимі працює комплексна бригада

  Відповідно до наказу начальника Одеської залізниці Григорія Бойка з 18 травня поточного року на магістралі була створена та почала роботу спеціалізована бригада з поточного ремонту та утримання у належному стані рейкових кіл. Від початку роботи бригада пройшла з ревізією 28 км колії. Наразі бригада працює на дільниці Снігурівка – Біла Криниця Херсонської дирекції залізничних перевезень. Основне завдання працівників бригади полягає у підвищенні надійності роботи рейкових кіл і забезпечення безпеки руху поїздів. Триває ревізія колійного господарства і приладів сигналізації, централізації і блокування та усунення виявлених недоліків. Ідея про створення такої спеціалізованої бригади виникла давно, але вперше з’явилася можливість її реалізувати. Перевірку рейкових кіл проводять систематично і наявність таких мобільних бригад з поточного утримання рейкових кіл – це перспективна справа і своєрідна знахідка для колійників та зв’язківців.

  Для роботи бригади відряджений вантажопасажирський автомобіль з інструментом, пересувним автономним зварювальним апаратом і необхідними для роботи матеріалами.

  У експерименті взяли участь працівники з Херсонської та Каховської дистанцій колії разом зі спеціалістами Херсонської дистанції сигналізації та зв’язку. Вибір був не випадковим – ці структурні підрозділи мають відповідну підготовку, їх очолюють досвідчені керівники, які у повному обсязі забезпечують необхідну матеріально-технічну базу і організовують роботу комплексної бригади.

Прес-центр Одеської залізниці

На Херсонській дирекції залізничних перевезень в експериментальному режимі працює комплексна бригада - 0