22.06.2015р.

На Одеській залізниці визначено найкращих оглядачів вагонів

  Нещодавно на базі ремонтно-експлуатаційного вагонного депо Херсон Одеської залізниці відбувся другий тур дорожнього конкурсу професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів.

  У конкурсі взяли участь по три оглядачі з чотирьох вагонних депо: Одеса-Застава-1, Котовськ, Знам’янка, Херсон. До складу комісії, яка оцінювала професійні знання та уміння оглядачів увійшли головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Одеської залізниці Рудольф Мелкумян, головний інженер служби вагонного господарства Сергій Васильєв, завідувач відділом соцільно-економічних відносин Дорпрофсожу  Олександр Манахов.

  Спочатку команди структурних підрозділів залізниці представили головні інженери депо.  Серед випробувань, які довелося пройти учасникам були: перевірка знань за системою «Багатопрофільного тестування», запитання у тестовій формі з охорони праці та пожежної безпеки, з експлуатації гальм; розрахунок і заповнення довідки форми ВУ-45 про забезпечення поїздів гальмами та справності їх дії за вихідними даними; виконання комплексу робіт по заміні роз'єднувального крану та сітчастого фільтру на вантажному вагоні та виявлення несправностей на вагонах трьох типів. Конкурс тривав протягом дня – за цей час команди з різних депо шляхом жеребкування розділилися на три групи, які поетапно проходили завдання. Усе було організовано так, щоб учасники, які вже пройшли певне випробування не мали можливості консультувати своїх колег, у яких цей етап був тільки попереду. За підсумками проведення конкурсу члени комісії підрахували загальну кількість балів по кожному учаснику конкурсу. Три найкращі учасники, які набрали найбільшу кількість балів, визнані переможцями.

  Виходячи з рівня теоретичних знань та практичної підготовки учасників, конкурсна комісія визнала переможцем у індивідуальних змаганнях Олександра Шендерука (264,5 балів, Херсон); друге місце посів Олег Шаповалов (202,5 балів, Котовськ) і третє місце за Сергієм Козловським (197,5 балів, Знам’янка) – ці оглядачі представлятимуть Одеську залізницю у вересні поточного року на загальногалузевому конкурсі у м. Кременчук (Південна залізниця). Заохочувальні призові місця посіли оглядачі-ремонтники вагонів депо Одеса-Застава-1 Олексій Малєєв (189,5 балів) та Олександр Левченко (196,5 балів) з депо Знам’янка.

  У командних змаганнях переможцями стала команда з ремонтно-експлуатаційного вагонного депо Херсон, яка набрала 676 балів.

  Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, призери – грошові винагороди, а колективу депо переможців дістався пам’ятний сувенір.

  Головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Рудольф Мелкумян зазначив, що проведення цього конкурсу вже давно стало доброю традицією у вагонному господарстві залізниці, а усі учасники уже є переможцями у своїх депо, а тому конкурс зібрав тільки досвідчених професіоналів, які своєю щоденною роботою та старанням роблять значний внесок у підвищення якості проведення технічного обслуговування рухомого складу.

Прес-центр Одеської залізниці

На Одеській залізниці визначено найкращих оглядачів вагонів - 0