15.06.2015р.

Енергозбут Одеської залізниці серед лідерів галузевих змагань

  За підсумками 2014 року відокремлений структурний підрозділ «Енергозбут» Одеської залізниці став переможцем у галузевих змаганнях серед трудових колективів залізниць України. Незважаючи на молодий вік підприємства (цього року підрозділу виповнилось 14 років), це вже його четверта перемога.

  10 червня 2015 року в актовому залі Одеської дирекції залізничних перевезень відбулися урочистості з нагоди перемоги трудового колективу Енергозбуту. Привітав переможців начальник Департаменту енергозбуту Укрзалізниці Юрій Васильєв, який зазначив, що «перед Департаментом поставлені  глобальні завдання, тому необхідно прагнути до високих результатів, піднімаючи імідж транспортної галузі на ринку електроенергетики. Для цього наші підприємства, як ліцензіати, повинні бути клієнтоорієнтованими, а значить, надавати комплексні послуги споживачам». Також він підкреслив, що начальник Одеської залізниці Григорій Бойко приділяє особливу увагу питанням енергозбереження - на магістралі працюють програми, спрямовані на отримання додаткових доходів за рахунок виявлення нераціонального використання електроенергії і внесок колективу Енергозбуту у це досить вагомий. Після промови Юрій Васильєв вручив начальнику Енергозбуту Олександру Сириці перехідний прапор та почесний диплом.

  У свою чергу Олександр Сириця, вітаючи колектив Енергозбуту, подякував колегам за злагоджену та кропітку працю, завдяки якій вдалося досягти високих результатів праці та втримати позицію лідера у галузі.

 

*Довідка

ВСП «Енергозбут» Одеської залізниці - це структурний підрозділ служби електропостачання Одеської залізниці - мережа з 7 регіональних відділів у шести областях України: Одеській, Херсонській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Вінницькій. Сьогодні працівниками Енергозбуту обслуговується 13 тис. побутових споживачів, 1 тис. 524 юридичних споживачі, 168 залізничних споживачів. Колектив «Енергозбуту» нараховує 104 працівників. За результатами 12 місяців 2014 року споживання електричної енергії власних споживачів залізниці становило 218 млн. кВт*год. Для покращення обліку електроенергії було замінено 689 лічильників на прилади з більш високим класом точності. Спеціалісти регіональних відділів постійно проводять роботу з виявлення порушень правил користування електричною енергією. За 12 місяців минулого року розрахунки за закуплену електроенергію з ДП «Енергоринок» виконані на 100% згідно з умовами укладеного договору куплі-продажу.

Прес-центр Одеської залізниці

Енергозбут Одеської залізниці серед лідерів галузевих змагань - 0