10.06.2015р.

На Одеській залізниці відбувся семінар проекту Twinning

  На Одеській залізниці у межах Міжнародного транспортного тижня відбувся семінар проекту Twinning на тему «Використання можливостей Інструменту об’єднання Європи для розвитку транспортної інфраструктури України». Іноземну делегацію на заході представили лідер проекту Twinning з Міністерства транспорту Іспанії Матільде Фернандес, спеціаліст з тарифів оператора інфраструктури SEITT (Іспанія) Фернандо Пеняльба, менеджер проектів оператора інфраструктури Adif (Іспанія) Раміро Вальдес, директор Департаменту міжнародних проектів Adif Хосе Кампо Торі та заступник директора Департаменту залізничного транспорту Міністерства інфраструктури Польщі Масей Гладига, постійний радник проекту Твінніг Хосе Антоніо Саміно Наво. Одеську залізницю на заході представили начальник служби комерційної роботи та маркетингу Іван Басюк, заступник головного інженера залізниці – начальник інформаційно-обчислювального центру Олег Шварц та інші.

  У ході доповідей представники іноземних делегацій презентували одеським залізничникам матеріали і пропозиції «Інструменту об’єднання Європи» - такого механізму розвитку європейської інфраструктури, який може підтримати (у тому числі фінансово) спільні проекти для того, щоб з’єднати транс-Європейську транспортну мережу з інфраструктурними мережами сусідніх країн. Це сприятиме посиленню економічного росту країн-учасниць проектів та конкурентоспроможності транспортної мережі.

  Особливу увагу гості приділили поясненню процедури підготовки пропозицій по розвитку інфраструктури, особливостям відбору проектів згідно з аналізом економічної ефективності доступного бюджету та фінансових коштів, можливим схемам фінансування у державно-приватному партнерстві.

 

*Довідка

Слово "Twinning" від англ. "a twin" – "близнюк" і загалом використовується для опису рівноправного співробітництва.

Twinning - це інструмент інституціональної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав – членів ЄС та країн-бенефіціарів. Визначальною рисою проекту Twinning є безпосередній обмін специфічним досвідом у окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передачу “ноу-хау” та передової практики між державними органами країн – членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, випрацювання унікального національного досвіду.

Прес-центр Одеської залізниці

На Одеській залізниці відбувся семінар проекту Twinning - 0