08.06.2015р.

На Одеській залізниці відбулася нарада щодо змін до Угоди про міжнародне вантажне сполучення і Службової інструкції до СМГС

  4 червня поточного року на Одеській залізниці відбулася нарада з питань змін та доповнень до Угоди про міжнародне вантажне сполучення (СМГС) і Службової інструкції (СІ) до СМГС, інтеграції залізничної галузі України у логістичні процеси Європи, використання та впровадження новітніх інформаційних технологій при взаємодії з клієнтами. У нараді взяли участь залізничники зі служби комерційної роботи та маркетингу, начальники комерційних відділів дирекцій залізничних перевезень, начальники позакласних станцій, станцій 1-го та 2-го класу з причетними працівниками та клієнти залізничного транспорту (вантажоодержувачі, вантажовідправники, оператори, експедитори). Аналогічні зустрічі нещодавно проведено на Придніпровській та Львівській залізницях.

  Нарада відбулася під головуванням першого заступника начальника Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Івана Хор’якова, який надав роз’яснення щодо змін в СМГС та відповів на чисельні запитання аудиторії. Також з доповідями виступили працівники Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці начальник відділу умов перевезень у міжнародному сполученні Ольга Фісенко та начальник претензійного відділу Єлизавета Зоболева.

  Присутнім доведено про зміну правил заповнювання єдиної накладної, яка не лише економить час клієнтів і працівників залізничного транспорту, але і скорочує витрати. До того ж не потрібно переоформляти документи, завдяки чому можна уникнути додаткових помилок. Запропоновані зміни та доповнення, які наберуть чинності з 1 липня 2015 року, дозволять здійснювати міжнародне перевезення в межах однієї держави за участю декількох перевізників або одному перевізнику по інфраструктурі декількох держав, тобто забезпечують транскордонність перевезень.

Прес-центр Одеської залізниці