05.06.2015р.

Начальник Одеської залізниці Григорій Бойко увійшов у першу півсотню «100 влиятельных одесситов»

 Днями благодійний фонд «Журналисты за демократию» (м.Одеса) підвели та опублікували підсумки проекту «100 влиятельных одесситов». Начальник Одеської залізниці Григорій Бойко увійшов у першу півсотню рейтингу – посівши 36 місце з близько трьох сотень кандидатів. Колектив залізниці щиро вдячний організаторам та експертам конкурсу за об’єктивно високу оцінку внеску залізничників у розвиток Одеського регіону.

 Експертна комісія оцінювала претендентів за кількома критеріями: вплив особистості на реалізацію державної політики у регіоні, кількість сфер впливу, де кандидат може використовувати свою владу, коло людей, на яких він має вплив тощо. По кожній з позицій було виставлено оцінку, згідно з сумою балів проведено розстановку прізвищ кандидатів у переліку.

 Оцінки експертів, які відбирали особистостей, розподілилися наступним чином: найбільше голосів – 23% спеціалісти віддали депутатам, 21% – представникам бізнесу, 20%  – чиновникам і керівникам державного апарату, 19% – силовикам, 6% – громадським діячам, 4% – релігійним діячам, ще стільки ж – представникам культури і ЗМІ, а 2% – освіти.

 Переглянути підсумки рейтингу  «100 влиятельных одесситов» на сайті ІА «Одесса-Медиа» за посиланням: http://odessamedia.net/100vo/

Прес-центр Одеської залізниці