05.06.2015р.

Дітлахи працівників Одеської залізниці візьмуть участь у конкурсі дитячого малюнку

  З червня по серпень серед дітей працівників залізничного транспорту проводиться конкурс дитячого малюнку. Конкурсні роботи мають бути виконані на одну з тем: «Залізниця майбутнього очима дітей» або «Моя залізнична станція». У конкурсному відборі братимуть участь малюнки виконані олівцями, олійними акварельними акриловими фарбами чи гуашшю у довільній графічній, живописній формах на папері формату А-3.

  Кожну роботу батьки підписують вказуючи українською мовою назву роботи, прізвище, ім’я та по-батькові автора, короткі відомості про дитину (захоплення), місце проживання та контактний телефон, а також місце роботи та посаду батьків-залізничників.

  Конкурсна комісія Укрзалізниці оцінюватиме роботи за такими критеріями: актуальність теми, практичне значення, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, якість тощо. Оцінювання та відбір кращих робіт по визначенню переможців проведе робоча група. Автори кращих робіт будуть заохочені подарунками. Список переможців буде опубліковано у газеті «Магістраль» та на офіційному сайті Укрзалізниці

  Конкурсні роботи слід надсилати не пізніше 10.08.2015 голові робочої групи конкурсу дитячих малюнків серед дітей працівників залізничного транспорту за адресою: 03860, м. Київ, вул. Тверська 5, Департамент управління справами, Гайовій Н.М.

  Проведення такого конкурсу демонструє готовність Укрзалізниці змінюватися відповідно до європейських стандартів, впровадження кращих її традицій серед працівників залізничного транспорту та пасажирів, підготовки гідної зміни для галузі.

Прес-центр Одеської залізниці