03.06.2015р.

Одеські залізничники беруть участь у Міжнародному транспортному тижні

  Одеські залізничники беруть участь у форумі «Реалізація глобальних логістичних стратегій у системі міжнародних перевезень», який відбувається в межах проведення 14-го Міжнародного транспортного тижня. Цього року захід проходить у м. Одеса з 2 по 5 червня під гаслом «Чорноморська синергія: скоординований розвиток глобальної торгівлі та транспортної логістики». Міжнародний транспортний тиждень об'єднав близько 200 учасників з різних країн світу.

  На початку форуму учасників привітав Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, який у вступному слові підкреслив, що Одеський транспортний форум є вагомою міжнародною платформою, а дискусії керівників та спеціалістів сприяють напрацюванню практичних кроків розвитку транспортної системи та удосконалення логістичних процесів.

  До присутніх також звернулися Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус та заступник Міністра інфраструктури України Микола Снітко.

  Українську залізницю на заході представили начальник Департаменту управління рухом Віталій Алейник, начальник Департаменту комерційної роботи Юрій Меркулов, начальник Одеської залізниці Григорій Бойко та інші.

  Після закінчення офіційної частини першого дня форуму залізничники продовжили роботу в панельній дискусії «Роль залізничного транспорту у формуванні макрологістичних транспортних систем», де було розглянуто низку питань роботи галузі. Панельна дискусія тривала у два етапи та нараховувала понад два десятки доповідей, присвячених актуальним питанням здійснення вантажоперевезень у сучасних ринкових умовах та перспективи розвитку залізничного транспорту. Представники іноземних делегацій ділилися передовим досвідом організації вантажоперевезень та надання нових послуг вантажовідправників.

Прес-центр Одеської залізниці