29.05.2015р.

На Одеській залізниці почне роботу служба енергоменеджменту

  З 2 червня 2015 року на Одеській залізниці почне роботу служба енергоменеджменту. Служба створена з метою забезпечення збереження, раціонального використання енергоресурсів та контролю за їх витратами при забезпеченні обсягів перевезень, проведення енергетичних аудитів у структурних підрозділах, розробки пропозицій щодо впровадження інноваційних проектів та енергозберігаючих технологій на залізниці. Службу створено за рахунок виведених вакантних місць та переведення працівників без збільшення штату апарату управління залізниці.

  У новій службі працюватимуть 22 досвідчених фахівця, які мають значний досвід роботи у структурних підрозділах, у службі локомотивного господарства, дорожньому експертно-технічному центрі та Інспекції з енергозбереження.

  У структурі служби будуть три відділи: прогнозу споживання та нормування паливно-енергетичних ресурсів, впровадження проектів і нормативного забезпечення, контролю та енергетичного аудиту, а також сектор моніторингу за роботою автотранспорту та спеціальної техніки і тягово-енергетична лабораторія.

  Очолить службу – Олександр Голосінський – досвідчений залізничник, який понад 22 роки працював у локомотивному господарстві, пройшовши трудовий шлях від слюсаря з ремонту рухомого складу до заступника начальника залізниці по рухомому складу та матеріально-технічному постачанню.

  Основні завдання та функції служби це систематизація роботи зі збереження та ефективності використання енергоресурсів, яка проводиться по залізниці та Укрзалізниці, підвищення її продуктивності та цілеспрямованості шляхом проведення дієвого аналізу витрат енергоресурсів, нормування, прогнозу, раціонального й планомірного використання всіх організаційних, економічних та технічних можливостей залізниці. Забезпечення своєчасної координації на кожному рівні управління організаційної структури залізниці для реалізації завдань енергозбереження та ефективного використання енергоносіїв використовуються типові елементи управлінського циклу (планування, нормування, аналіз, прогноз, організація, оперативне керівництво і координація, контроль, облік та енергетичний аудит).

Прес-центр Одеської залізниці