21.05.2015р.

Одеські залізничники усунули небезпечні для руху поїздів будівлі заводу «Краян»

  Керівництво Одеської залізниці та адміністрації заводу «Краян» знайшли спільне вирішення проблеми з аварійними будівлями вздовж колії на ділянці між посадковими пасажирськими платформами Одеса – Мала та Одеса – Поїзна. Отримавши відповідного листа з проханням допомогти у ліквідації будівель від ВАТ ХК «Краян», одеські залізничники одразу взялися до роботи, адже менше ніж за тиждень починається сезон літніх пасажирських перевезень. Організація руху поїздів й надалі ускладнювалася двостороннім рухом по одній непарній колії з 1507 по 1508 км у межах станції Одеса-Головна.

  Всі роботи проводилися під суворим контролем головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту Одеської залізниці Рудольфа Мелкумяна.

  У демонтажі та подальшому розчищенні території колишньої будівлі ливарного цеху заводу взяли участь понад півсотні залізничників. У роботах були задіяні вісім одиниць техніки: три бульдозери Одеського, Котовського та Роздільнянського відновних поїздів, три автодрезини і автовишка служби електропостачання залізниці та бульдозер (надало ВАТ ХК «Краян»). Колійники, відбудовники, енергетики із повною віддачею протягом десяти годин проводили демонтаж будівлі та розчищали територію вздовж колії протяжністю 210 м. Роботи з демонтажу вимагали особливої пильності, адже дотримання працівниками техніки безпеки на аварійному об’єкті є надзвичайно важливим.

  Рух поїздів на зазначеній дільниці із встановленими швидкостями буде відкрито сьогодні ввечері.

  Нагадаємо, що з 18 березня 2015 року виїзна комісія Одеської залізниці закрила для руху всіх поїздів парну колію з 1507 по 1508 км у межах станції Одеса-Головна на ділянці між посадковими пасажирськими платформами Одеса – Мала та Одеса – Поїзна через надзвичайно серйозну загрозу для безпеки пасажирів зумовлену аварійним станом ближніх до місця руйнації споруд, що загрожувало раптовим падінням елементів конструкцій стіни на колію та рухомий склад. Рух у напрямку з Одеси також здійснювався через станцію Одеса-Товарна. На вказаній ділянці було обмежено швидкість руху поїздів не більше 25 км/год по непарній колії до Одеси.

Прес-центр Одеської залізниці