21.05.2015р.

На Одеській залізниці завершується підготовка відомчих оздоровчих закладів до літнього сезону

  Служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці завершує підготовчі роботи у відомчих оздоровчих закладах. Працівники Одеського та Шевченківського будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь готують до прийому відпочивальників другий корпус санаторію-профілакторію (смт. Затока, Одеська обл.), дитячі оздоровчі табори «Юний залізничник» (м.Одеса),  ім. Л.Шевцової (смт. Затока, Одеської обл.) та «Гайдарівець» (с.Чапаївка, Черкаська обл.).

  Для комфортного, повноцінного відпочинку залізничників та їх дітей, а також для роботи персоналу таборів силами будівельно-монтажних управлінь залізниці буде відремонтовано спальні корпуси, столові, котельні, медпункти, проведуть ремонти електромереж, водопостачання, протипожежного обладнання, систем вентиляції, телефонного та гучномовного зв’язку. Беруть участь у підготовчих роботах працівники ще шести господарств залізниці: електропостачання, сигналізації і зв’язку, приміських пасажирських перевезень, локомотивного, пасажирського та колійного. Працівники дистанції захисних лісонасаджень служби колійного господарства завершать благоустрій території (впорядкують клумби, обріжуть дерева, кущі, висадять квіти).

  Наразі на об’єктах ведуться роботи з упорядкування території: фарбують гойдалки, паркани;  проводять налагоджувальні сантехнічні роботи; виконують малярні роботи в приміщеннях та зовні. Підготовка триває у відповідності до визначених термінів – будівельники завершать роботи до 25 травня 2015 року, що дасть змогу своєчасно відкрити літній-оздоровчий сезон за планом.

Прес-центр Одеської залізниці